Im bliżej targow MWC w Barcelonie tym więcej informacji o tegorocznych flagowcach wycieka do sieci. W dniu dzisiejszym do sieci wyciekły nowe zdjęcia, materiały promocyjne czy też potwierdzenia ostatnich "niewiadomych".
Na sam początek zacznijmy do Samsunga. Dziś rano do sieci wyciekł film promujący zalety niezaprezentowanego jeszcze Galaxy S7. Na filmie Koreańczycy chwalą się między innymi wodoszczelnością oraz bezprzewodowym ładowaniem. Film został opublikowany przez oddział Samsunga w Indonezji.

Prócz filmu do sieci wyciekły zdjęcia Galaxy S7, które zrobione zostały w Dubaju.Kolejne nowości dotyczą LG. Evan Blass potwierdziła, na swoim Twitterze obecność dwóch ekranów w LG G5 (tak jak w LG V10). Mniejszy ekran będzie odpowiadał za wyświetlanie informacji pogodowych, stanu baterii, czy skrótów aplikacji. Link do postu na Twitterze.

Pojawiły się również zdjęcia przedstawiające LG G5, wykonano je również w Dubaju.

Tu potwierdziło się niemal wszystko. Podwójny aparat, skaner linii papilarnych, a także usunięcie przycisków głośności z tyłu obudowy.
Na podstawie tych zdjęć, ciężko jednak stwierdzić obecność tzw. Magic Port , który umożliwia wyjęcie baterii od spodu.

Magic Port


 Pod koniec dnia w sieci pojawiły się również zdjęcia innego smartfona. A jest nim Huawei P9, następca genialnego modelu P8.
W tym przypadku bez sensacji, choć zainteresowanie budzi podwójny aparat. Jakie będzie miał zastosowanie? Tego dowiemy się w najbliższy weekend, kiedy to rozpoczną się targi MWC w Barcelonie!

źródło: własne, Twitter, gsmarena