Parę dni temu na twitterze @evlekas ujawnij zdjęcie, które rzekomo przedstawia HTC One M10. Jak możemy zauważyć, przód telefonu jest bardzo podobny do HTC one A9, który był ostro krytykowany za bardzo zbliżony wygląd iPhone'a. Parę dni temu wyciekło kolejne zdjęcie, które przedstawia przedni panel One M10.

Nowe zdjęcie HTC One M10
Szykuje się mała rewolucja w designie flagowych modeli HTC. Już teraz można powiedzieć, że ma to swoje plus i minusy. Dziwi mnie fakt, że HTC zrezygnowało z rewelacyjnych głośników BoomSound, na rzecz skanera linii papilarnych. Moim zdaniem tajwańska firma śmiało mogła zostawić głośniki, a skaner umieścić z tyłu telefonu. Tak jak zrobiło to LG w modelu V10 czy Nexusie 5X. No dobrze a jak ze specyfikacją?
HTC One M10

Jeśli chodzi o tą kwestię, tegoroczny flagowiec Tajwańczyków nie będzie odstawał od konkurencji. Według plotek M10 będzie posiadał ekran AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560 (QHD), sercem telefonu będzie Qualcomm Snapdragon 820, a do tego smartfon otrzyma 4 GB pamięci RAM. Nowy flagowiec HTC będzie wyposażony w 32 GB pamięci wewnętrznej, którą będzie można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Mała rewolucja szykuje się w kwestii aparatu. HTC zamierza w tym roku zastosować aparat 12 MP  UltraPixel z laserowym autofocusem oraz optyczną stabilizacją obrazu (OIS). Nowy flagowiec HTC, raczej nie zostanie pokazany na targach MWC w Barcelonie.


HTC One M10-Perfume