Zapewne każdy z was wie, jak uciążliwe jest przeglądanie kilku linków z jednej aplikacji naraz. Każdy nowy link np. w aplikacji Facebook Lite otwiera się jako nowa karta. Problem pojawia się wtedy gdy takich linków mamy kilka. Przeglądanie kart, chociażby w przeglądarce Chrome do najłatwiejszych i najszybszych nie należy. Z pomocą przychodzi aplikacja Flynx. Twórcy przy jej projektowaniu inspirowali się takimi aplikacjami jak Pocket czy Messenger.Flynx służy do otwierania linków z różnych aplikacji. Jak to działa? Wystarczy kliknąć w interesujący nas link, ten zostanie otwarty w aplikacji i będzie widoczny jako dymek, którym możemy swobodnie poruszać po ekranie.

Otwierając kolejne linki, na dymku ujrzymy liczbę otwartych stron . Jeśli chcemy się pozbyć przeczytanego artykułu, wystarczy złapać dymek i przeciągnąć go na dół. Przeglądane linki możemy zapisać i przejrzeć je w późniejszym czasie- nawet w trybie offline.

Aplikacja umożliwia również oszczędzanie pakietu danych, które jest standardowo włączone. Usunięte zostają zbędne reklamy czy grafiki. Aby go wyłączyć wystarczy tapnąć ikonkę kuli ziemskiej. Flynx umożliwia również dzielenie się linkami ze znajomymi.

Ustawienia oferują możliwość zmiany rozmiaru dymku czy przypisanie akcji dla przycisku wstecz. Oczywiście Flynx dostępny jest w Sklepie Play, za darmo.

źródło: własne